GKS Morena Gdańsk - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKS Morena Gdańsk 1:5 GTS Goszyn
, 17:00:00

GKS Morena Gdańsk - GTS Rotmanka 3:2 (0:2)

• autor: lerekeke, 2013-11-03 15:55

Piękna jak na listopad pogoda przyciągnęła na boisko przy ul. Magellana 30 kibiców. Organizatorzy jak zwykle dobrze przygotowali płytę.

Dzisiaj zmierzyliśmy się z nieznanym rywalem. Nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać  dlatego mocno skoncentrowani rozpoczęliśmy to spotkanie.

Pierwsza połowa to nasza dobra gra i dwa kontrataki Gości. Stworzyliśmy kilka sytuacji , ale wszystkie strzały oddawaliśmy prosto w ręce bramkarza Rotmanki. Do przerwy 0:2.

Druga połowa to kwintesencja B-klasowego futbolu. W przerwie jeszcze wahaliśmy się czy sprawdzić karty przeciwników, ale postanowiliśmy to olać i powalczyć na boisku.

Rozpoczęliśmy zdeterminowani na zdobycie bramki i już po przerwie mieliśmy idealną sytuację – niestety piłka skoczyła nad nogą Tomka Kulczyka na 5 metrze i wszyscy tylko złapali się za głowy.

Goście ruszyli do kontry i stworzyli sobie sytuację sam na sam. Rafał Knobel  rzucił się pod nogi napastnika, wybił mu piłę a ten teatralnym upadkiem przekonał niby sędziego do odgwizdania karnego.

Rzuciliśmy się na sędziego ale ten tylko powiedział: „niestety nie mogę cofnąć decyzji…”

Znów się złapaliśmy za głowy ale na szczęście Rafał po raz drugi w tej akcji pokazał się i wybronił jedenastkę.

Już za chwilę było 1:2. Piękną akcję skrzydłem Tomka Wierzby i Kuli wykończył Paweł Wysiecki.

Po kilku minutach faul na 16 metrze. Tyczka ustawia piłkę, a Krzysiek Fritza wykorzystuje zamieszanie i strzela w samo okienko bramki zdezorientowanego bramkarza. Co na to sędzia? Bramki nie ma i pokazuje że gramy na gwizdek… Do piłki podchodzi Tyczka i strzela swoją dzisiaj drugą bramkę. Dołożył trzecią. W kolejnej akcji wykorzystał asystę Fiodora i już było 3:2. Ta sytuacja zdenerwowała zawodników, a szczególnie kibiców Rotmanki, którzy niekulturalnie ich wspierali. Nasi kibice nie pozostali dłużni i zrobiło się nieprzyjemnie… Obyło się jakimś cudem bez ciosów i dograliśmy końcówkę meczu. Wynik się utrzymał i 3 punkty zostały na Morenie.

Wszyscy nasi zawodnicy zasługują na pochwałę za charakter , którego dawno nie widziałem…

Zagraliśmy w składzie:

Knobel

Kszewski                     Żukowski                    Wrona(Jagłowski)                          Jasionek

Wierzba                       Fritza(Waraksa)                     Żemojtel (c.)                              Wysiecki

Kulczyk                             Fiodorowicz

Bramki dla Moreny:

Wysiecki (Kulczyk),

Wysiecki,

Wysiecki(Fiodorowicz )

Kibiców: 30.

Sędzia – bieda.

autor: ~Norbert 2014-02-07 15:46:49

avatar Witam czy morena może poszukuje bramkarza ?

autor: ~anonim 2014-02-16 10:50:13

avatar musisz zadzwonic do kier dr

Autor: Treść:pozostało znaków:

TRENINGI

Trenujemy indywidualnie.

Prezes Klubu GKS Morena - Rafał Andrzejewski - trener młodzików rocznik 2000/02

oraz 2003-2006 (tel. 502-342-385)

Osoby funkcyjne - Jacek Fiodorowicz, tel. 662 106 603

- Jarek Waraksa, tel. 663-565-909 Kierownik Drużyny

Redakcja strony -  jf@hydromechanika.com.pl

GTS Rotmanka - Fosfory Wiślinka
GTS Mokry Dwór - GKS Morena Gdańsk
GTS Goszyn - Neptuns Gdańsk
GTS II Rusocin - Ogniwo Borkowo
GLKS Różyny - Orzeł Jasień
GKS III Kolbudy - Gedania II Gdańsk

Fosfory Wiślinka 1:11 GKS III Kolbudy
Gedania II Gdańsk 3:1 GLKS Różyny
Orzeł Jasień 5:3 GTS II Rusocin
Ogniwo Borkowo 4:3 GTS Goszyn
Neptuns Gdańsk 3:2 GTS Mokry Dwór
GKS Morena Gdańsk 3:2 GTS Rotmanka

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.