, 17:00:00

Aktualności

Słaby początek rundy rewanżowej

• autor: lerekeke, 2014-04-15 21:02

Blado wypadł pierwszy mecz rundy rewanżowej.Jechaliśmy do Goszyna z nastawianiem że mecz ułoży się pomyśle dla nas.Choć pierwsza połowa była w miarę równa i my zagrażaliśmy bramkę gospodarzy i oni atakowali nas. Najlepszą sytuacje miał Tyczka który próbował lobem strzelić gola lecz piłka uderzyła w poprzeczke swoje sytuacje mieli też inni nasi zawodnicy ale piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.Druga połowa to już dramat gry naszego zespołu już w pierwszych minutach nasz bramkarz popełnił błąd i piłka wpadła do siatki i ten gol chyba podciął nam skrzydła bo z minute na minute coraz gorsza gra z naszej strony.Mogliśmy tylko patrzeć jak Goszyn konstruował następne akcje i kolejne bramki wisiały w powietrzu. Po następnym błędzie tym razem złym ustawieniu zespołu wpadła druga bramka.Przy stanie 2-0 nic nie mogliśmy zrobić jak tylko pójść do przodu i to podwójnie wykorzystali gospodarze strzelając nam na 3-0 i 4-0. Początek nie tak miał wyglądać ale jeszcze przed nami dużo meczy i nie raz będziemy schodzić jako wygrani. Dla Moreny zagrali Jasiński-Żukowski,Wrona(Knobel)Glaubert,Jasionek,Żemojtel(c)Wierzba,Wysiecki,Szymborski(Domachowski)Fiodorowicz,Kulczyk